СЕРТИФИКАЦИЯ ТРЕНЕРА

утро

Відкрита незалежна сертифікація тренерів Українського тренерського реєстру УТРо

8 вересня 17:00 – 19:00

Місце: м.Одеса, приміщення мор вокзалу, вул. Приморська 6
BENEFIT Odessa Fitness Festival

  1. Спеціалізація «Інструктор оздоровчого фітнесу» — 90хвилин, 46 питань: анатомія, фізіологія, біомеханіка, методика фізичного виховання, дієтологія. Формат: письмовий тест обмежений у часі – 46 питань за 90 хвилин та практичні вправи;
  2. Спеціалізація «Інструктор групових занять» — 120 хвилин, 60 питань: анатомія, фізіологія, біомеханіка, методика фізичного виховання, формати групових занять зі степу, аеробіку, силові класи. Формат: 1й етап — письмовий тест обмежений у часі у день проведення сертифікації, 2й етап – практика, 15ти хвилинне відео за умови успішно складеної теорії.

Вартість участі: 500грн при попередній реєстрації до 5.09.2018, та 800грн при ресторації на місці.

За умови успішної відповіді не менше 70% запитань видається сертифікат видасться встановленого зразку, а інформація про тренера вноситься до публічних реєстрів тренерів. Виданий сертифікат дійсний протягом 10 років.

Український тренерський реєстр (об’єднаний) УТРо – неформальне об’єднання громадських організацій чия діяльність пов’язана з розвитком української фітнес індустрії.

Мета реєстру – впровадження єдиних стандартів незалежної оцінки фахівців фітнес індустрії.

Функції УТРо:

  • Підготовка та впровадженні єдиних стандартів компетенції тренерів фітнес – індустрії;
  • Організація незалежних сертифікацій знань та навичок;
  • Зберігання інформації сертифікованих тренерів на публічних ресурсах.

Що таке УТРо? – це єдині правила гри для учасників ринку спортивних послуг.

Навіщо це тренерам і клубам? – сьогодні в Україні можна купити будь-який документ від сертифікату навчального центру до диплому державної установи, але це не гарантує якість клієнтам і не підтверджує дійсний рівень компетенції фахівця. УТРо об’єднує викладачів, фахівців, менеджерів спортивних клубів та функціонерів громадських об’єднань з метою незалежної оцінки знань фахівців та популяризації компетенції тренерів.

Як можна прийняти участь?

  • Клубам: підтримайте своїх тренерів, які підтвердили свій професійний рівень вищою категорією або інформуйте своїх клієнтів про сертифікований рівень ваших фахівців.
  • Тренерам: пройдіть незалежну оцінку самостійно, або допоможіть організувати незалежну сертифікацію у вашому місті або клубі.
  • Навчальним центрам: адаптуйте свої навчальні програми та своїх учнів до зовнішньої незалежної сертифікації, приймайте участь своїми фахівцями в покращенні стандартів УТРо.

Чому це не безкоштовно? УТРо – це неприбутковий проект, усі гроші, що збираються витрачаються на організацію атестації: оренду приміщень, друк матеріалів, оплату роботи асистентів, друк сертифікатів, обслуговування інформаційних носіїв.